Mój-Ogrodnik.pl partnerem sklepu internetowego

Innowacyjny biznes, ekologiczne i proste ogrodnictwo, rzetelna i uczciwa obsługa klienta - to wszystko promuje portal Mój-Ogrodnik.pl. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem wspierającym działalność biznesową sklepu internetowego Sadowniczy.pl. Tutaj przeczytacie o szczegółach tej współpracy.
Przyłóż się do ogrodniczych zakupów Przyłóż się do ogrodniczych zakupów na Sadowniczy.pl

Sadowniczy.pl - sklep z sadzonkami, nasionami, nawozami oraz środkami ochrony roślin - powstał w 2007 roku. Jego właściciele, będący rolnikami, posiadają także inny sklep: SpecMajster.pl.

Sadowniczy.pl może się poszczycić gamą blisko 5 tys. produktów oraz znaczną częścią asortymentu ogrodniczego współdzielonego z Specmajster.pl. Domeną sklepu Sadowniczy.pl jest sprzedaż sadzonek roślin uprawnych oraz ozdobnych. Sklep jest wyposażony w odpowiednią infrastrukturę techniczną, dzięki której logistyka wysyłki żywych roślin została bardzo dobrze opanowana. To samodzielna firma zatrudniająca trzy osoby w dziale obsługi klienta, które dbają o to żeby zakupy były trafione, a paczki dotarły na czas pod wskazany adres.

Z najciekawszych dla użytkowników serwisu www.moj-ogrodnik.pl części asortymentu proponujemy działy sklepu: nasiona i cebule. Sklep Sadowniczy.pl nie specjalizuje się stricte w ekologicznych produktach, ale takie także ma w swojej ofercie. Przeczytajcie, co na ten temat myśli właściciel sklepu:

/fragment wywiadu na Poradniku Ogrodniczym/
Mariusz Kwiatkowski:
(...)W ofercie nawozów Florovit pojawił się "Florovit eko". To nawóz zawierający, oprócz odpowiednio zbilansowanych składników mineralnych, również naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby. Proporcje poszczególnych składników sprawiają, że "Florovit eko" swoimi właściwościami przypomina kompost czy obornik. To rewelacyjna alternatywa dla osób, które chcą obficie stosowane nawozy mineralne zastąpić bardziej "ekologicznym" odpowiednikiem. To też doskonała propozycja dla posiadaczy balkonów i małych ogrodów przydomowych, gdzie samodzielna produkcja kompostu nie jest możliwa, a przynajmniej bardzo kłopotliwa.

Poza nawozami "Florovit eko" mogę polecić również żywe grzybnie mikoryzowe, które sprzedawaliśmy już w zeszłym roku. Dzięki mikoryzie rośliny łatwiej czerpią składniki odżywcze z gleby, są zdrowsze, ładniej rosną i obficie plonują. Pozwala to ograniczyć stosowanie środków ochrony roślin i sztucznych nawozów. Grzybnie mikoryzowe to sposób na powrót do natury. Zresztą nie muszę tego dowodzić. Wystarczy przecież spojrzeć na forum poradnika ogrodniczego, gdzie czytelnicy pokazywali zdjęcia pięknie plonujących borówek czy storczyków uratowanych w ten sposób przed śmiercią. Warto dodać, że wszystkie grzybnie mikoryzowe które sprzedajemy pochodzą z Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR. Jakość tych produktów jest potwierdzona wieloma badaniami i są one polecane przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe.(...)

Wszystkie osoby, które dokonały zakupów na Sadowniczy.pl i chcą się podzielić opinią o sklepie prosimy o komentarze pod tą informacją. Redakcja Mój-Ogrodnik.pl

Informacje dodatkowe:
Zakupy dokonane na stronie: Sadowniczy.pl dokonane przez Użytkowników serwisu www.moj-ogrodnik.pl wspierają nasze cele regulaminowe i misję.