Eco Business Forum 2010

Jesienią 2010 roku w Warszawie, odbędzie się konferencja zatytułowana Eco Business Forum 2010, organizowana przez portal Ecologytime.com. Dwudniowe wydarzenie poświęcone będzie eko-innowacjom w biznesie. Portal Mój-Ogrodnik.pl jest patronem konferencji w dziedzinie eko-marketingu.
Logo konferencji Eco Business Forum 2010 Logo konferencji Eco Business Forum 2010


Jesienią 2010r, w hotelu Kyriad Prestige w Warszawie, odbędzie się konferencja „Eco Business Forum 2010” organizowana przez portal www.ecologytime.com. Dwudniowe wydarzenie poświęcone będzie eko innowacjom w biznesie.

Program konferencji
Pierwszy dzień „ Eco innowacje szansą rozwoju biznesu” dotyczyć będzie ogólnych zagadnień związanych z ekologicznymi innowacjami. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak tworzyć innowacje, jak je promować, jak zdobyć na nie finanse oraz jaki mogą mieć one wpływ na rozwój i wizerunek firmy. Ponieważ portal Mój-Ogrodnik.pl jest partnerem wydarzenia, także tutaj spotkacie się z informacjami na temat komercyjnego zastosowania rozwiązań ekologicznych w praktyce polskich firm. Drugiego dnia poruszone zostaną tematy rozwiązane ze zrównoważonym rozwojem w branży HoReCa. Prelegenci opowiedzą m.in.: o zrównoważonym rozwoju w turystyce, zdrowej żywności w restauracjach, budowie i zarządzaniu eko hotelem oraz „eko” podróżach.

Mały w duży eko-biznes Mały w duży eko-biznes
Na czym można zarobić w eko-biznesie? Na czym można zarobić w eko-biznesie?

Podstawowym celem zarówno konferencji jak i portalu www.ecologytime.com jest szerzenie wiedzy na temat ekologicznych rozwiązań oraz trendów w biznesie , a także integracja firm oraz osób związanych z szeroko rozumianą ekologią i zrównoważonym rozwojem, mówi Monika Krusiewicz, manager projektu. Chcemy , aby „Eco Business Forum” stało się cyklicznym wydarzeniem, które dostarcza informacji, wyznacza kierunki rozwoju , stwarza możliwości nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy firmami i instytucjami, dodaje Monika Krusiewcz.

Oprócz informacji z kraju i świata dotyczących różnych aspektów ekologii portal www.ecologytime.com zawiera również tematyczną wyszukiwarkę firm i instytucji branżowych. Z czasem będzie tam również eco–sklep, system rezerwacji ekologicznych hoteli oraz ofert turystycznych oraz inne funkcje tworzone na potrzeby użytkowników i czytelników. Portal skierowany zarówno do firm, instytucji jak również osób związanych z ekologią oraz zrównoważonym rozwojem. Jednym z głównych celów portalu jest również integracja firm i ludzi „eco” podczas spotkań, konferencji, warsztatów oraz eventów .

Inf.prasowa w ramach patronatu portalu Mój-Ogrodnik.pl
Wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółami konferencji zapraszamy do kontaktu z Redakcją.