Profesjonalna pielęgnacja zieleni na targach w Poznaniu

Poznań na cztery dni października zmienił się w centrum wiedzy na temat gospodarki komunalnej, najnowszych technologii stosowanych w zakładach utrzymania zieleni, a także ochrony środowiska pt. Międzynarodowe Targi Techniki komunalnej KOMTECHNIKA. Zaprezentowano tu m.in. najnowsze maszyny przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji zieleni.
Jakie maszyny są najlepsze? Jakie maszyny są najlepsze?
Targi poznańskie Targi poznańskie
Kiedy szukasz świetnego sprzętu Kiedy szukasz świetnego sprzętu


Jak istotna jest komunikacja pomiędzy dostawcami technologii komunalnej, a profesjonalistami, którzy posługują się maszynami ogrodniczymi w codziennej pracy?

Czy wymiany wiedzy i doświadczeń sprzyja rozwojowi całej branży?

Przestrzenie publiczne, skwery, parki i ogrody miejskie stanowią w końcu o wizerunku miasta i jego mieszkańców. W celu utrzymania ich w estetycznej postaci warto skorzystać z odpowiednich maszyn do pielęgnacji terenów zieleni. Wiele firm oferuje wiele profesjonalnych produktów używanych w zakładach utrzymania zieleni czy miejskich zarządach dróg. Swoje maszyny projektują we współpracy ze specjalistami z branży komunalnej, spełniając wysokie wymagania względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

"Nasi eksperci, służąc fachową wiedzą, przedstawią najlepsze rozwiązania dostępne na rynku pielęgnacji terenów zieleni. Każdy gość może liczyć na poradę, a co więcej na realne wypróbowanie naszych maszyn. Wspólnie przygotujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb danej firmy. Dzięki ofercie takiej jak np. Kontrakt Serwisowy Husqvarna ułatwiamy optymalizację wydajności pracy, a co za tym idzie także budżetu firmy. Zapraszam do odwiedzenia stoiska Husqvarna"– zachęcał przed poznańskimi targami Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

To znak współczesnych czasów i sygnał dla wszystkich, którzy czekają na postępująca profesjonalizację branży ogrodniczej. Dzisiaj mała architektura krajobrazu ma przed sobą dobrą przyszłość!