Męczą Cię upały? Weź prysznic w swoim ogrodzie

Już od czasów starożytnej Grecji ludzie korzystali z pryszniców. Dziś jest on powszechnie stosowany przez miliardy osób na całym świecie. W letnie, upalne dni nie ma nic przyjemniejszego od chłodnego, orzeźwiającego natrysku. Dziś można sobie zapewnić taką przyjemność nawet w ogrodzie. W gorące i letnie dni GARDENA poleca cieszący się uznaniem Klientów natrysk ogrodowy trio. Radość dla dorosłych i dzieci!
Trawniki czy natryski? Trawniki czy natryski?
Bawcie się dobrze w ogrodzie Bawcie się dobrze w ogrodzie
Super zabawa wodna w ogrodzie Super zabawa wodna w ogrodzie


Orzeźwiająca kąpiel w ogrodzie

Kiedy za oknem upał daje się we znaki, a opalanie na ogrodowym leżaku staje się nużące, warto od czasu do czasu schłodzić ciało chłodną wodą. W szczycie lata zażywanie prysznica nawet do kilku razy dziennie nie jest niczym nadzwyczajnym. Orzeźwiający prysznic w ogrodzie pozwoli obniżyć temperaturę ciała i sprawi wiele rozrywki.

Natrysk ogrodowy GARDENA wyposażony jest w trójnożny statyw, która umożliwia ustawienie go w dowolnym miejscu.

Letnia zabawa - prysznic dla dzieci!

Dzieci mają w wakacje mnóstwo wolnego czasu, który bardzo chętnie spożytkowują na zabawę. W upalne dni prysznic w ogrodzie może być świetnym placem zabaw. Nie ma nic fajniejszego niż oblewanie przyjaciół chłodną wodą w ogrodzie, nie robiąc przy tym bałaganu.

Natrysk posiada regulację strumienia wody. Istnieje możliwość wyboru między łagodnym strumieniem do wodnych zabaw, a delikatną mżawką, przy której można zażyć chwili odpoczynku między kolejnymi zabawami. Prysznic może być też doskonałą okazją, do spędzenia wolnego czasu bawiąc się z dziećmi na świeżym powietrzu.

Natrysk ogrodowy trio GARDENA

• Istnieje możliwość wyboru między łagodnym strumieniem, a delikatną mżawką
• Wyposażony jest w dużą zdejmowaną głowicę natryskową
• Posiada regulowane dysze rozpylające wodę
• Wyposażony jest w płynną regulację wysokości statywu
Umożliwia prostą regulację przepływu wody
Informacje: GARDENA