Ogród w greckim klimacie z Zeusem

Promienie greckiego słońca w zestawieniu z rozkwitającą bujnie roślinnością naszych ogrodów skłaniają do myślenia o dalekich podróżach i wypoczynku. Atmosfera relaksujących, wakacyjnych wojaży może nam jednak towarzyszyć przez cały rok. Wystarczy zaprojektować na swoim tarasie wyjątkową scenografię, którą uświetni na przykład płyta tarasowa szlachetnie płukana Zeus z linii Exclusive firmy AWBUD.
Greckie klimaty w ogrodzie? Greckie klimaty w ogrodzie?

Płyty tarasowe w aurze Hellady

Starożytna Grecja stanowiła oazę dla różnego rodzaju tradycji ogrodniczych. Mieszkańcy Hellady wypoczywali w licznych ogrodach użytkowych, urokliwych gajach wyposażonych w pawilony, baseny kąpielowe, majestatyczne fontanny oraz rzeźby. Odpowiednie płyty tarasowe mogą pomóc nam przenieść się w ten urokliwy zakątek świata, gdzie zaaranżowana przestrzeń oraz bujna roślinność stanowią mały, ziemski raj, w którym będziemy mogli odetchnąć po męczącym dniu.

Szlachetnie płukane płyty trasowe Zeus firmy AWBUDzostały zaprojektowane z myślą o przydomowych tarasach, balkonach, ogrodowych schodach i ścieżkach okalających naszą posesję. Dostępne są w czterech niebanalnych kolorach, które stanowią naturalne uzupełnienie przyrody. Piaskowiec, granit, bazalt i porfir to barwy, które doskonale zaaranżujemy z zarówno klasyczną, jak i nowoczesną stylistyką domu. Płukane płyty tarasowe nadają całości posesji elegancji. Mogą być również zestawiane ze standardowym brukiem, dodając wyrafinowanego uroku.

Estetyka i funkcjonalność

Technologia, przy użyciu której produkowane są szlachetne płyty tarasowe Zeus, spełnia najwyższe wymogi estetyczne i jakościowe. Unikalny sposób płukania oraz zastosowanie wyjątkowych kruszyw sprawiają, że powierzchnia płyt Exclusive Zeus ma pełną naturalności, porowatą fakturę imitującą prawdziwy kamień, ale pozbawioną charakterystycznych dla niego wad jaką jest ograniczona kolorystyka i forma. Nawierzchnia z nich ułożona spełnia wszelkie wymagania normowe, wyróżniając się właściwościami antypoślizgowymi oraz wytrzymałością na mróz, sól i zginanie o klasie U.

Ekskluzywne płyty poddawane są procesowi hydrofobizacji, dzięki czemu opierają się wykwitom wapiennym oraz destrukcji przez wodę, która wnika podczas deszczu i roztopów w głąb ich struktury. Dodatkowo, w zależności od zamówienia, płyty mogą być impregnowane zewnętrznie poprzez natrysk na gotowy wyrób lub też przez uszczelnienie w masie betonowej.

***
Info: Szlachetna płukana płyta tarasowa Zeus z kolekcji Exclusive
Grubość: 5 cm Cena: 8,90 zł netto/szt., 10,86 zł brutto/szt.
Informacja prasowa firmy AWBUD