Zielony Mikołaj, czyli jak zachęcić do zbierania elektroodpadów

Od 12 do 18 grudnia na łódzkich i warszawskich osiedlach spotkasz Zielonego Mikołaja. Zbiera zużyty sprzęt RTV i AGD. Jeśli masz stary mikser, zepsuty odkurzacz, komputer, monitor, pralkę lub inne elektroodpady oddaj je Mikołajowi i odbierz świąteczny prezent - cieplutkie skarpetki z jego wizerunkiem.

Od 12 do 18 grudnia na łódzkich i warszawskich osiedlach spotkasz Zielonego Mikołaja. Zbiera zużyty sprzęt RTV i AGD.

Jeśli masz stary mikser, zepsuty odkurzacz, komputer, monitor, pralkę lub inne elektroodpady oddaj je Mikołajowi i odbierz świąteczny prezent - cieplutkie skarpetki z jego wizerunkiem. Choć jest cały zielony, to na elektroodpadach zna się jak mało kto. Zebrane sprzęty zawiezie do firmy REMONDIS Electrorecycling, która w bezpieczny dla środowiska sposób podda je recyklingowi. W starym sprzęcie jest wiele niebezpiecznych dla środowiska związków, dlatego tak ważne jest prawidłowe pozbywanie się elektroodpadów.

Zadbaj o środowisko - oddaj elektrośmieci i zrób porządek na święta.

* Organizator akcji „Zielony Mikołaj” firma REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o. zajmuje się zbiórką, transportem i przetwarzaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i jest zarejestrowana w GIOŚ pod numerem E0000310WZPRBP. Firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001 oraz normę zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Więcej informacji na stronie www.remondis-electro.pl

Wszystko na temat akcji mikołajowej: www.zielonymikolaj.pl - zbiórka grudniowa w Warszawie