Zielona konferencja budownictwa ekologicznego w Krakowie

Polskie budownictwo ekologiczne dopiero się rozwija, ale na szczęście ma silną organizację wspierającą tę ideę, która w dodatku działa na polu międzynarodowym. W listopadzie w Krakowie będzie okazja poznania najważniejszych osób z tej innowacyjnej i przyszłościowej branży. Zapraszamy do rejestracji na szkoleniach, konferencji i gali, a nawet konkursie!
Jak budować i urządzać ekologicznie? Jak budować i urządzać ekologicznie?
Ekologia to nie tylko zieleń Ekologia to nie tylko zieleń
Z ekologii trzeba się skutecznie szkolić Z ekologii trzeba się skutecznie szkolić

Wspierając jako portal ogrodniczo-ekologiczny wszelkie pozytywne działania na rynku budownictwa pro-środowiskowego rekomendujemy wszystkim zainteresowanym, w tym szczegolnie osobom aktywnym zawodowo w branży budowlanej, udział w międzynarodowej konferencji i targach zielonego budownictwa PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gali, które odbędą się w dniach 15-18 listopada 2011 roku w Krakowie.

Wydarzenie to - trzeba przyznać bardzo prestiżowe w kręgach światowego innowacyjnego budownictwa - w tym roku będzie dodatkowo platformą do zorganizowania WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które od trzech lat konsekwentnie i z sukcesem integruje całą branżę budownictwa w Polsce, sektor prywatny wraz z samorządem, organizacjami pozarządowymi oraz światem naukowym! To jedyna konferencja w Polsce podczas której będzie można dowiedzieć się o nowościach LEED, BREEAM, DGNB i HQE bezpośrednio od twórców tych systemów.

W ciągu kilku dni zapewnione zostaną najwyższej jakości spotkania networkingowe, wykłady, prelekcje oraz szkolenia z szeroko pojętej tematyki budownictwa zrównoważonego - od zielonych zamówień publicznych, poprzez unijne przepisy związane z budownictwem ekologicznym i emisją CO2, do konkretnych rozwiązań projektowych, studiów przypadku z kraju i zagranicy po szczegółowe treningi z zakresu wielokryterialnej certyfikacji budynków.

Link do konferencji & gali, oraz konkursu dla projektantów (wraz ze szczegółami dotyczącymi warunków udziału): www.plgbc.org.pl