Drobne a praktyczne prezenty dla początkującego ogrodnika

Magia świąt otacza nas i czaruje niepowtarzalnym klimatem, znanymi zapachami i oczywiście rodzinną atmosferą. To właśnie naszej rodzinie składamy najserdeczniejsze życzenia i z nimi spędzamy te wyjątkowe chwile pełne radości i miłości. Warto w tym okresie zadbać o prezent, który ucieszy pod choinką pasjonatów ogrodu i balkonowych roślin bez względu na płeć, wiek i porę roku.
automatyczna konewka GARDENA pozwala na podlanie równocześnie do 36 roślin doniczkowych. Automatyczny system nawadnia rośliny codziennie przez transformator z wbudowanym włącznikiem czasowym automatyczna konewka GARDENA

Kobiety kochają swoje ogrody i rośliny balkonowe. Dzięki kolorowym kwiatom dom i ogród nabierają indywidualnego charakteru i walarów estetycznych. GARDENA poleca prezenty przygotowane specjalnie dla pasjonatek. GARDENA łopatki do kwiatów oraz widełki to trzy narzędzia, które będą pomocne każdej Pani domu. Idealne do przesadzanie kwiatów na każdą porę roku, wykonane z wysokiej jakości stali będą służyć właścicielce wiele lat.

Druga propozycja dla Pań to wygodny w użytkowaniu wycinak do chwastów. Świetny prezent, szczególnie dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Dzięki temu urządzeniu będą mogły z łatwością usuwać chwasty bez konieczności schylania się. Opatentowane ostrza zagłębiają się w ziemi i wyrywają chwast. Wyrzutnik pozwala na pozbycie się rośliny z narzędzia jednym ruchem ręki.

Ostra zabawka dla Panów
Nic nie ucieszy mężczyzny bardziej niż męska zabawka pod wigilijnym drzewkiem. Szybka, prosta i przede wszystkim bezpieczna elektryczna pilarka łańcuchowa CST 3518 marki GARDENA ucieszy każdego ogrodnika i posłuży mu długie lata. Urządzenie jest optymalnie wywarzone, napinanie łańcucha nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, a dwustronny uchwyt pozwala na pracę urządzenia we wszystkich pozycjach roboczych. Ostra zabawka dla ostrych facetów – to z pewnością będzie trafiony prezent!

Dla rodziny
Ogród jest miejscem wypoczynku i zabawy, aby spełniał tę rolę niezbędne będą urządzenia umilające spędzanie w nim czasu. Prysznic ogrodowy to propozycja zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W upalne dni ochłodzi Cie mżawką, a dzieci mogą bez końca bawić się w strumieniach orzeźwiającej wody. Wyposażony jest w trójnożny statyw oraz regulator strumienia.

/img/convert/artykul/3208_100_100.jpg Gardena

Dla oszczędnych
Nawadnianie ogrodu to często droga inwestycja. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego ile wody przelewa się przez wąż ogrodowy, przez co rośliny otrzymują za dużo lub niewystarczającą ilość wody. Dla osób ceniących oszczędność oraz pragnących racjonalnie podlewać swój ogród mamy doskonały prezent – GARDENA licznik wody. To rewolucyjne urządzenie kontroluje przepływ wody przez węże i przyłącza kranowe wyświetlając dzienne, sezonowe, aktualne lub w danym cyklu zużycie wody. Urządzenie wyposażone jest w szybkozłącze, dzięki czemu jego instalacja nie wymaga dodatkowych narzędzi i jest dziecinnie prosta.

Dla podróżników
Osoby kochające podróże zmagają się z wieloma trudnościami - jedną z nich są rośliny, które pozostają bez opieki na czas wyjazdu. Wiele osób prosi przyjaciół i rodzinę o pomoc przy pielęgnacji opuszczonych roślin. GARDENA wychodzi naprzeciw podróżnikom i urlopowiczom. Automatyczna konewka to prezent, który usunie problem raz na zawsze. Jest w stanie nawodnić równocześnie do 36 roślin doniczkowych. Automatyczny system nawadnia rośliny codziennie i nigdy nie zapomni o ich podlewaniu.

Dla ogrodników-pasjonatów
Idealne prezenty dla każdego ogrodnika to profesjonalne i bezpieczne narzędzia do pielęgnacji ogrodu. Taki podarunek ucieszy każdego pasjonata bez względu na wiek lub płeć. GARDENA poleca nożyce akumulatorowe ComfortCut do cięcia brzegów trawnika. Nożyce idealnie nadają się do formowania krzewów np. bukszpanu i wyposażone są w wydajny akumulator. Zestaw wyposażony jest w dwa noże, których wymiana nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Dodatkowo można wyposażyć go w trzonek teleskopowy, dzięki czemu użytkownik nie musi się schylać. Trzonek jest uniwersalny i pasuje również do innych produktów marki GARDENA.

Informacja: GARDENA